Grand Masters 2011

Edward Vinke, Reinhard Schwertfeger en Mark Wildeboer (foto Louis Verhoeven)


Uitslagen     Foto's van Louis Verhoeven     Deelnemers     Persberichten    2012
 

Foto's van Theo van de Meer

 
Ranglijst 9e OBUT Grand Masters Petanque op 8 mei 2011
In vetblauw de geplaatste teams
Sponsors


 

 

  Speler 1 Speler 2 Speler 3 Speler 4
1 Mark Wildeboer Edward Vinke Reinhard Schwertfeger  
2 NoŽl Kempeneers Essa Agzoul Erik Telkamp  
3 Rick Goedkoop Richard Zuidland Wiel Gerrist  
Marco van Saane Jelle Venema Arjen Limonard  
5 Ferdinand Wiese Jan van den Bosch Erwin Verhaaf  
6 Marc Helffer Jan Danen Renť Vreeswijk  
7 Peter Bonarius Wim Steenbergen Guus Vonck  
Ad Wagenaars Tom van der Voort Wietse van Keulen  
9 Tim van Eerde Danny Raspe Marcell Kunz Jimmy Berisha
10 Ahmed el Abassi Khalid el Yazidi Soufiane Errichi  
11 Frank Schepers Martin Bakker Milan Heiligers  
Sjaak Spruijt Richard Krohne Marcel van Nieuwenhuizen  
13 Patrick Lautenslager Wil Staps Peshman Darvish  
14 Pascal Wijnstekers Marwin van Diermen Judith van den Eijnden  
15 Justin Wuring Dennis Peterse Bas Velthuijsen  
Mourad el Ansari Kees Koogje Mark Norder  
17 Patrick Tuaux Joey van Doorn Danny Hoogerwaard  
18 Kees Besseling Leo Bos Roel Mooibroek  
19 Moustapha Mazouz Simon op den Kelder Hans Cammeraat  
Hans Wortel Alex de Boer Rajen Koebeer  
21 Loc van Le Jack Schillemans Boy Augustinus  
22 Marco Zeitsen Geoffrey van Koppenhagen Dirk Jan van Mourik  
23 Brigit Schouten Joke van Nunen Sibolt Lups  
Erik Groote Bruno Absalon Tina RŲhnicke Jean Koffi Dosseh
25 Hans Tijssen Alirio Gumbs Gerard Zijlstra  
26 Fernando Valetta Herman Streise Alexander Streise  
27 Henry Calvetti Christian Saurel Yves Roussel  
Rick Melssen Romulo van Stockum Rick van Lier  
29 Sander Beuker Lukas Valenz Mohammed Benazouz  
30 Katy Bosch Denise van Arnhem Ilse Smits Irma Smits
31 Patrick van der Schief Teake van Bilzem Dick de Deugd  
Bernard Bredow Jacky Lerat Jean-Paul Simon  

 

Uitslagen OBUT Grand Masters Petanque 8 mei 2011    naar boven
afvalsysteem uitgespeeld t/m halve finales, daarna alleen finales
Troosttoernooi, spelen om 17e plaats Hoofdtoernooi
Uitslag finale Uitslag halve finale Uitslag 3e ronde Uitslag 2e ronde nr 1e ronde Uitslag 2e ronde Uitslag 3e ronde Uitslag halve finale Uitslag finale Uitslag
      13 Moustapha Mazouz 1 Frank Schepers 13 Frank Schepers 8      
4 Moustapha Mazouz
Simon op den Kelder
Hans Cammeraat
2 Moustapha Mazouz 2 Rick Goedkoop
Richard Zuidland
Wiel Gerrist
13
4 Moustapha Mazouz
Simon on den Kelder
Hans Cammeraat
8 Patrick vd Schief 3 Rick Goedkoop 13 Rick Goedkoop 13 Rick Goedkoop
Richard Zuidland
Wiel Gerrist
11
4 Patrick van der Schief 2
13 Patrick Tuaux
Joey van Doorn
Danny Hoogerwaard
13 Erik Groote
Bruno Absalon
Tina RŲhnicke
Jean Koffi Dosseh
6 Hans Tijssen 5 Ferdinand Wiese 13 Ferdinand Wiese 13 Ferdinand Wiese
Jan van den Bosch
Erwin Verhaaf
0 Mark Wildeboer
Edward Vinke
Rienhard Schwertfeger
15
6 Hans Tijssen 5
13 Erik Groote 7 Justin Wuring 13 Justin Wuring 0
  8 Erik Groote 3  
13 Patrick Tuaux
Joey van Doorn
Danny Hoogerwaard
13 Loc van Le 9 Mark Wildeboer 13 Mark Wildeboer 13 Mark Wildeboer
Edward Vinke
Reinhard Schwertfeger
13
7 Loc van Le
Jack Schillemans
Boy Augustinus
10 Loc van Le 11 Mark Wildeboer
Edward Vinke
Reinhard Schwertfeger
13
11 Sander Beuker 11 Sander Beuker 5 Ahmed el Abassi 8
12 Ahmed el Abassi 13
13 Patrick Tuaux
Joey van Doorn
Danny Hoogerwaard
13 Patrick Tuaux 13 Patrick Tuaux 3 Pascal Wijnstekers 5 Peter Bonarius
Wim Steenbergen
Guus Vonck
11
14 Pascal Wijnstekers 13
  0 Henry Calvetti 15 Peter Bonarius 13 Peter Bonarius 13  
  16 Henry Calvetti 4  
8 Kees Besseling
Leo Bos
Roel Mooibroek
13 Brigit Schouten 17 NoŽl Kempeneers 13 NoŽl Kempeneers 13 NoŽl Kempeneers
Essa Agzoul
Erik Telkamp
11
7 Brigit Schouten
Joke van Nunen
Sibolt Lups
18 Brigit Schouten 10 NoŽl Kempeneers
Essa Agzoul
Erik Telkamp
13
13 Kees Besseling
Leo Bos
Roel Mooibroek
4 Bernard Bredow 19 Patrick Lautenslager 13 Patrick Lautenslager 0 NoŽl Kempeneers
Essa Agzoul
Erik Telkamp
13
20 Bernard Bredow 4
13 Kees Besseling
Leo Bos
Roel Mooibroek
13 Kees Besseling 21 Marc Helffer 13 Marc Helffer 13 Marc Helffer
Jan Danen
Renť Vreeswijk
1
22 Kees Besseling 9
11 Rick Melssen 23 Sjaak Spruijt 13 Sjaak Spruijt 5
    24 Rick Melsen 8  
7 Hans Wortel
Alex de Boer
Rajen Koebeer
    13 Hans Wortel 25 Ad Wagenaars 13 Ad Wagenaars 13 Marco van Saane
Jelle Venema
Arjen Limonard
4
13 Hans Wortel
Alex de Boer
Rajen Koebeer
26 Hans Wortel 10 Ad Wagenaars
Tom van der Voort
Wietse van Keulen
11
3 Katy Bosch 27 Tim van Eerde 13 Tim van Eerde 4
  28 Katy Bosch 1
0 Marco Zeitsen
Geoffrey v Koppenhage
Dirk Jan van Mourik
13 Marco Zeitsen 29 Marco Zeitsen 1 Mourad el Ansari 5 Marco van Saane
Jelle Venema
Arjen Limonard
13  
30 Mourad el Ansari 13
  8 Fernando Valetta 31 Marco van Saane 13 Marco van Saane 13  
 
 
32 Fernando Valetta 9  
 
 
 
4 verliezers spelen om plaats 21 4 verliezers spelen om plaats 5
Uitslag finale Uitslag halve finale halve finale Uitslag finale Uitslag
13 Loc van Le
Jack Schillemans
Boy Augustinus
7 Brigit Schouten
Joke van Nunen
Sibolt Lups
Ferdinand Wiese
Jan van den Bosch
Erwin Verhaaf
13 Ferdinand Wiese
Jan van den Bosch
Erwin Verhaaf
13
13 Loc van Le
Jack Schillemans
Boy Augustinus
Peter Bonarius
Wim Steenbergen
Guus Vonck
7
12 Marco Zeitsen
Geoffrey v Koppenhagen
Dirk Jan van Mourikm
8 Erik Groote
Bruno Absalon
Tina RŲhnicke
Jean Koffi Dosseh
Mark Helffer
Jan Danen
Renť Vreeswijk
13 Mark Helffer
Jan Danen
Renť Vreeswijk
7
13 Marco Zeitsen
Geoffrey v Koppenhagen
Dirk Jan van Mourik
Ad Wagenaars
Tom van der Voort
Wietse van Keulen
10
   
8 verliezers uit troosttoernooi
spelen om plaats 25
8 verliezers uit hoofdtoernooi
spelen om plaats 9
Uitslag finale Uitslag halve finale Uitslag 3e ronde 3e ronde Uitslag halve finale Uitslag finale Uitslag
13 Hans Tijssen
Alirio Gumbs
Gerard Zijlstra
13 Hans Tijssen
Alirio Gumbs
Gerard Zijlstra 
12 Patrick vd Schief Frank Schepers 13 Frank Schepers
Martin Bakker
Milan Heiligers
12 Ahmed el Abassi
Khalid el Yazidi
Soufiane Errichi
12
13 Hans Tijssen Justin Wuring 0
6 Henry Calvetti
Christian Saurel
Yves Roussel
12 Sander Beuker Pascal Wijnstekers 1 Ahmed el Abassi
Khalid el Yazidi
Soufiane Errichi
13
13 Henry Calvettil Ahmed el Abassi 13
0 Fernando Valetta
Herman Streise
Alexander Streise
7 Rick Melssen
Romulo van Stockem
Rick van Lier
2 Bernard Bredow Patrick Lautenslager 6 Sjaak Spruijt
Richard Krohne
Marcel v Nieuwenhuizen
11 Tim van Eerde
Danny Raspe
Marcell Kunz
Jimmy Berisha
13
13 Rick Melssen Sjaak Spruijt 13
13 Fernando Valetta
Herman Streise
Alexander Streise
7 Katy Bosch Tim van Eerde 13 Tim van Eerde
Danny Raspe
Marcell Kunz
Jimmy Berisha
13
13 Fernando Valetta Mourad el Ansari 11
   
4 verliezers spelen
om plaats 29
    4 verliezers spelen
om plaats 13
Uitslag finale Uitslag halve finale halve finale Uitslag finale Uitslag
13 Sander Beuker
Lukas Valenz
Mohammed Benazouz
7 Patrick vd Schief
Teake van Bilzem
Dick de Deugd
Justin Wuring
Dennis Peterse
Bas Velthuijsen
12 Pascal Wijnstekers
Marwin van Diermen
Judith vd Eijnden
5
13 Sander Beuker
Lukas Valenz
Mohammed Benazouz
Pascal Wijnstekers
Marwin van Diermen
Judith vd Eijnden
13
10 Katy Bosch
Denise van Arnhem
Ilse Smits
Irma Smits
6 Bernard Bredow
Jacky Lerat
Jean-Paul Simon
Patrick Lautenslager
Wil Staps
Peshman Darvish
13 Patrick Lautenslager
Wil Staps
Peshman Darvish
13
13 Katy Bosch
Denise van Arnhem
Ilse Smits
Irma Smits
Mourad el Ansari
Kees Koogje
Mark Norder
10

 

Foto's van Louis Verhoeven
Loting   Teams   Aktie   Publiek   Allerlei   Finale   Prijswinnaars   Vrijwilligers    naar boven


De loting van de 24 ongeplaatste teams
 


 
Opening en start loting
 

Huub vd Broek

Rick Melsen

Henry Calvetti

Patrick Lautenslager

Sjaak Spruijt

Mourad el Ansari

Rick Goedkoop


Justin Wuring
 

Marco van Saane

Patrick vd Schief

Fernando Valetta

Moustapha Mazouz

Hans Wortel

Peter Bonarius

Ahmed el Abassi

Hans Tijssen


Pascal Wijnstekers
 

Erik Groote

Tim van Eerde

Brigit Schouten

Bernard Bredow

Loc van Le

Kees Besseling

Sander Beukers

Wedstrijdleiding

 


Teams
 



Peshman Darvish
Patrick Lautenslager
Wil Staps
 


Wil Staps
Peshman Darvish
Patrick Lautenslager
 

Danny Raspe
Marcell Kunz
Jimmy Berisha
Tim van Eerde


Alirio Gumbs
Hans Tijssen
Gerard Zijlstra
 


Ferdinand Wiese
Erwin Verhaaf
Jan vd Bosch
 


Milan Heiligers
Martin Bakker
Frank Schepers
 


Mark Norder
Kees Koogje
Mourad el Ansari
 


Guus Vonck
Wim Steenbergen
Peter Bonarius
 


Arjen Limonard
Marco van Saane
Jelle Venema
 

Marco Zeitsen
Dirk Jan van Mourik
Geoffrey van Koppenhagen

Romulo v Stockum
Rick van Lier
Rick Melsen


Dick de Deugd
Teake van Bilzem
Patrick vd Schief
 


Wietse van Keulen
Ad Wagenaars
Tom van der Voort
 


Erik Groote
Bruno Absalon
Tina RŲhnicke
 


Katy Bosch
Ilse Smits
Irma Smits
 


Fernando Valetta
Herman Streise
Alexander Streise
 


Patrick Tuaux
Joey van Doorn
Danny Hoogerwaard
 


Erik Telkamp
Essa Agzoul
NoŽl Kempeneers
 

 


Aktie foto's (de bewerkte foto's staan op origineel formaat, dus duurt wat langer)
 



Patrick van der Schief
 

Patrick van der Schief

Teake van Bilzem

Teake van Bilzem

Dick de Deugd

Danny Hoogerwaard


?
 

Bruno Absalon

?

Peter Bonarius

Roel Mooibroek

Tina RŲhnicke


Alirio Gumbs
 

Alirio Gumbs

Alirio Gumbs

Mark Wildeboer

Mark Wildeboer

Mark Wildeboer


Ferdinand Wiese
 

Ferdinand Wiese

Guus Vonck

Christian Saurel

Patrick Tuaux

Henry Calvetti


Judith van den Eijnden
 

Judith van den Eijnen

Gerard Zijlstra

Hans Tijssen

Hans Tijssen

Hans Tijssen


Erwin Verhaaf
 

Jan van den Bosch

Yves Roussel

Erik Groote

Renť Vreeswijk

Rick van Lier


Richard Zuidland
 

Richard Zuidland

Edward Vinke

Reinhard Schwertfeger

Patrick Lautenslager

Rick Goedkoop

 


Publiek
 



 


 

 


Allerlei
 



 


 


 


 


 


 


 

 


De Finale
 


     
Voorbereiden
 

Handdoekjes
en zeepjes
 

Fotootje
vooraf

Vooraf

Tijdens

Achteraf
        
Kijken
 

Reinhard
Schwertfeger
 

     
Edward Vinke
 

           
Mark Wildeboer
 
     
Erik Telkamp
 

        
NoŽl Kempeneers
 
  
Essa Agzoul
 
  
Felicitaties
 

 


Prijswinnaars
 



Prijsuitreikers

 


Edward Vinke

 
Kampioenen

Edward Vinke
Reinhard Schwertfeger
Mark Wildeboer
 
2e plaats

NoŽl Kempeneers
Essa Agzoul
Erik Telkamp
 
3e plaats

Rick Goedkoop
Richard Zuidland
Wiel Gerrist
 
3e plaats

Jelle Venema
Arjen Limonard
Marco van Saane
 
5e plaats

Ferdinand Wiese
Jan vd Bosch
(Erwin Verhaaf)
 
6e plaats

Renť Vreeswijk
(Marc Helffer)
(Jan Danen)
 
17e plaats

Danny Hoogerwaard
Patrick Tuaax
Joey van Doorn
 
13e plaats

Peshman Darvish
Wil Staps
Patrick Lautenslager
 
18e plaats

Leo Bos
Kees Besseling
Roel Mooibroek
 
25e plaats

Hans Tijssen
Gerard Zijlstra
Alirio Gumbs
 

 


Vrijwilligers en aankleding
 



 


 


 

Deelnemers    naar boven

In blauw de geplaatste teams

  Speler 1 Vereniging, Plaats Bijzonderheden
1 Frank Schepers
Martin Bakker
Milan Heiligers
't Zwijntje, Apeldoorn
Le Biberon, Leeuwarden
PV Tilburg, Tilburg
17 NK titels, Grand Master 2005, 2010
7 NK titels, Grand Master 2010
2 NK titels, Grand Master 2006
2 NoŽl Kempeneers
Essa Agzoul
Erik Telkamp
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
18 NK titels, Grand Master 2005
11 NK titels
12 NK titels
3 Ad Wagenaars
Tom van der Voort
Wietse van Keulen
Nationale mannen selectie 2 3 NK titels
2 NK titels
1 NK titel
4 Mark Wildeboer
Edward Vinke
Reinhard Schwertfeger
Les Cailloux, Zeist
PUK, Haarlem
Duitsland
8 NK titels
8 NK titels, 4e pl Europacup
-
5 Patrick Tuaux
Joey van Doorn
Danny Hoogerwaard
Nationale mannen selectie 1 17 NK titels
2 NK titels
-
6 Marco Zeitzen
Geoffrey van Koppenhagen
Dirk Jan van Mourik
Nationale mannen selectie 3 2 NK titels

1 NK titel
7 Marc Helffer
Jan Danen
Renť Vreeswijk
PUK, Haarlem
Les Cailloux, Zeist
Boule Animo, Dieren
17 NK titels, Grand Master 2007
13 NK titels, Grand Master 2007
3 NK titels
8 Ferdinand Wiese
Jan van den Bosch
Erwin Verhaaf
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
Boule Animo, Dieren
12 NK titels, Grand Master 2009
1 NK titel
 
9 Katy Bosch
Denise van Arnhem
Ilse Smits
Irma Smits
Nationale vrouwen selectie 5 NK titels
1 NK titel
2 NK titels
2 NK titels
10 Rick Melssen
Romulo van Stockum
Rick van Lier
Nationale jeugd selectie 1 NK titel
-
-
11 Henry Calvetti
Christian Saurel
Yves Roussel
PUK, Haarlem
't Zwijntje, Apeldoorn
Le Biberon, Leeuwarden
1 NK titel, Grand Master 2003, 4e pl Europacup
-
-
12 Patrick Lautenslager
Wil Staps
Peshman Darvish
PV Tilburg
PV Tilburg
PV Tilburg
1 NK titel, Grand Master 2004 en 2006
-
-
13 Sjaak Spruijt
Richard Krohne
Marcel van Nieuwenhuizen
L'Esprit, Schiedam
L'Esprit, Schiedam
L'Esprit, Schiedam
-
-
-
14 Mourad el Ansari
Kees Koogje
Mark Norder
't Zwijntje, Apeldoorn
MIDI, Delft
Le Biberon, Leeuwarden
3 NK titel
1 NK titel
-
15 Rick Goedkoop
Richard Zuidland
Wiel Gerrist
Heerlen
Heerlen
Heerlen
2 NK titels
-
-
16 Justin Wuring
Dennis Peterse
Bas Velthuijsen
De Gooiers, Loosdrecht
De Gooiers, Loosdrecht
De Gooiers, Loosdrecht
-
-
-
17 Marco van Saane
Jelle Venema
Arjen Limonard
PUK, Haarlem
PUK, Haarlem
PUK, Haarlem
6 NK titels, Grand Master 2008, 4e pl Europacup
4 NK titels, 4e pl Europacup
-
18 Patrick van der Schief
Teake van Bilzem
Dick de Deugd
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
-
-
-
19 Fernando Valette
Herman Streise
Alexander Streise
De Toss, Almelo
Duitsland
?
1 NK titel
-
-
20 Moustapha Mazzouz
Simon op den Kelder
Hans Cammeraat
MIDI, Delft
MIDI, Delft
DGW, Den Haag
-
-
-
21 Hans Wortel
Alex de Boer
Rajen Koebeer
Bouledozers, Hoorn
Bouledozers, Hoorn
Les Pointeurs, Alphen ad Rijn
1 NK titel
-
12 NK titels, Grand Master 2003 en 2005
22 Peter Bonarius
Wim Steenbergen
Guus Vonck
De Gooiers, Loosdrecht
De Gooiers, Loosdrecht
De Gooiers, Loosdrecht
3 NK titels
-
3 NK titels
23 Ahmed el Abassi
Khalid el Yazidi
Soufiane Errichi
Les Cailloux, Zeist
Les Cailloux, Zeist
Duitsland
3 NK titels
-
-
24 Hans Tijssen
Alirio Gumbs
Gerard Zijlstra
't Zwijntje, Apeldoorn
't Zwijntje, Apeldoorn
Hattem, Hattem
-
-
-
25 Pascal Wijnstekers
Marwin van Diermen
Judith van den Eijnden
Amicale de Pťtanque, Leusden
Amicale de Pťtanque, Leusden
't Dupke, Sint Michaelsgestel
1 NK titel
-
3 NK titels, Grand Master 2010
26 Erik Groote
Bruno Absalon
Tina RŲhnicke
Jean Koffi Dosseh
Coevorden
Frankrijk
Duitsland
Duitsland
1 NK titel
-
-
-
27 Tim van Eerde
Danny Raspe
Marcell Kunz
Jimmy Berisha
De Toss, Almelo
De Toss, Almelo
Duitsland
Duitsland
-
-
-
-
28 Brigit Schouten
Joke van Nunen
Sibolt Lups
De Walnoot, Boxtel
De Walnoot, Boxtel
De Walnoot, Boxtel
7 NK titels
8 NK titels
-
29 Bernard Bredow
Jacky Lerat
Jean-Paul Simon
't Lover, Asten
PUK, Haarlem
PUK, Haarlem
-
-
-
30 Loc van Le
Jack Schillemans
Boy Augustinus
Le Biberon, Leeuwarden
MIDI, Delft
Les Cailloux, Zeist
-
10 NK titels
4 NK titels
31 Kees Besseling
Leo Bos
Roel Mooibroek
«a Roule, Heerhugowaard
PUK, Haarlem
Atlantic Boules, Koog ad Zaan
Grand Master 2008
-
-
32 Sander Beukers
Lukas Valenz
Mohamed Benazouz
MIDI, Delft
TsjechiŽ
MIDI, Delft
-
-
-


Persberichten
    naar boven