Hoofdpagina van The Challenge

Duitsland wint The Challenge 2011

gespeeld op zaterdag 24 september


De groepsfoto van alle landen. (Voor een originele foto klik je op de kleine foto hieronder. Je kunt dan de originele foto downloaden.) Foto van Fred de Ruiter


De foto van de winnaars met de beker (foto Dick de Deugd).
Voor de originele foto om te printen klik je op de foto hieronder.

Deelnemers
Uitslagen en stand
Uitslagen en stand 1e ronde
Uitslagen en stand 2e ronde
Uitslagen en stand 3e ronde
Uitslagen en stand 4e ronde
Uitslagen en stand 5e ronde
Stand individueel per land
Stand individueel totaal

Foto's door Dick de Deugd

Achterste rij Nederland en Frankrijk, Middelste rij Suriname en Duitsland, Onderste rij Marokko en Italië

 

Duitsland

Frankrijk

Italië

Marokko Nederland

Suriname

bij 't Zwijntje in Apeldoorn (Schoonbroeksweg 5) klik op de vlag voor het volkslied

De deelnemers in 2011 (in geel de landcoaches)

 
Deelnemers per land aan The Challenge 2011
  Duitsland Frankrijk Italië Marokko Nederland Suriname
1 Daniel Bec Didier Ami Giovanni Degortes Ahmed el Abassi Martin Bakker André Abdoella
2 Jimmy Berisha Stephane Belouard Filiberto de Filippis Essa Agzoul Gerald Danen Jerrill Bang A Foe
3 Fabian Biesheuvel Laurent Bonafé Mario de Filippis Mousa Agzoul Jan Danen Iwan Gard
4 Tim van Eerde Cédric Brancourt Gianni Ghezzi Mustapha Ait Ali Joey van Doorn Alirio Gumbs
5 Souffiane Enrichi Bernard Bredow Antonio Giordano Najib el Arkoubi Mark Helffer Bouba Kane
6 Danny Griesberg Henry Calvetti Mario Lobosco Mourad el Ansari Wietse van Keulen Joa Montero
7 Marcell Kunz Patrick Houdiarne Dino Naso Mohammed Ben Azzouz Kees Koogje Marcel Jong A Pin
8 Marc May Fernand Huard Ambrosio Posadinu Az-Eddine Bendouch Frank Schepers Edith Pol
9 Kai Murek Yannick Kovac Antonio Ruffin Mustapha Hartane Bart Scholten Dennis Pol
10 Marco Schendel Alain Michel Ferdi Serra Lahcen Lamniai Edward Vinke Emile Taanom
11 Daniel Schmitz Gérard Prunières Fernando Valletta Moulay Mansouri Tom van der Voort Ruud Thielsch
12 Marco Schumacher Yves Roussel Fransman Khalid el Yazidi René Vreeswijk Max Tophoven
13 Alexander Streise Pierre Thèze-Lassus     Marco Zeitsen  
14 Dennis Wagner          

In de ploeg van Suriname spelen ook spelers vanuit de Nederlandse Antillen en Indonesië.

 

Uitslagen

Nederland Suriname 5-0   Duitsland Marokko 3-2   Italië Frankrijk 1-4
Nederland Italië 5-0   Duitsland Suriname 4-1   Italië Nederland 0-5
Nederland Marokko 5-0   Duitsland Frankrijk 5-0   Italië Suriname 2-3
Nederland Duitsland 2-3   Duitsland Nederland 3-2   Italië Marokko 3-2
Nederland Frankrijk 3-2   Duitsland Italië 5-0   Italië Duitsland 0-5
Frankrijk Italië 4-1   Marokko Duitsland 2-3   Suriname Nederland 0-5
Frankrijk Marokko 2-3   Marokko Frankrijk 3-2   Suriname Duitsland 1-4
Frankrijk Duitsland 0-5   Marokko Nederland 0-5   Suriname Italië 3-2
Frankrijk Suriname 3-2   Marokko Italië 2-3   Suriname Frankijk 2-3
Frankrijk Nederland 2-3   Marokko Suriname 4-1   Suriname Marokko 1-4

Ranglijst

Plaats Land Gewonnen Onderling resultaat
1 Duitsland 5  
2 Nederland 4  
3 Marokko 2 wint van Frankrijk
4 Frankrijk 2 verliest van Marokko
5 Suriname 1 wint van Italië
6 Italië 1 verliest van Suriname

 
Uitslagen 1e ronde
  Nederland Suriname Uitslag
Doublette 1 Edward Vinke Bart Scholten 5 André Abdoella Dennis Pol 0 13 - 2
Doublette 2 Tom van der Voort Wietse van Keulen Edith Pol Iwan Gard 13 - 11
Doublette 3 Kees Koogje Joey van Doorn Alirio Gumbs Joa Montero 13 - 10
Triplette 1 René Vreeswijk Martin Bakker Marco Zeitsen Max Tophoven Emile Taanom Ruud Thielsch 13 - 1
Triplette 2 Mark Helffer Jan Danen Gerald Danen Jerrill Bang A Foe Bouba Kane Marcel Jong A Pin 13 - 3
  Frankrijk Italië Uitslag
Doublette 1 Patrick Houdiarne Yannick Kovac 4 Antonio Giordano Ferdi Serra 1 13 - 0
Doublette 2 Henry Calvetti Pierre Thèze-Lassus Gianni Ghezzi Mario Lobosco 13 - 9
Doublette 3 Alain Michel Fernand Huard Fernando Valletta Mario de Filippis 13 - 6
Triplette 1 Bernard Bredow Yves Roussel Cédric Brancourt Giovanni Degortes Ambrosio Posadinu Fransman 13 - 4
Triplette 2 Laurent Bonafé Gérard Prunières Stephane Belouard Dino Naso Antonio Ruffin Filiberto de Filippis 2 - 13
  Duitsland Marokko Uitslag
Doublette 1 Fabian Biesheuvel Marcell Kunz 3 Mohammed Ben Azzouz Najib el Arkoubi 2 9 - 13
Doublette 2 Daniel Bec Jimmy Berisha Mousa Agzoul Az-Eddine Bendouch 13 - 7
Doublette 3 Dennis Wagner Marco Schendel Mustapha Hartane Lahcen Lamniai 13 - 7
Triplette 1 Alexander Streise Marco Schumacher Souffiane Enrichi Ahmed el Abassi Moulay Mansouri Khalid el Yazidi 9 - 13
Triplette 2 Daniel Schmitz Marc May Danny Griesberg Mourad el Ansari Mustapha Ait Ali Essa Agzoul 13 - 7
Stand na de 1e ronde
Land Gespeeld Gewonnen Verloren Partijsaldo Puntensaldo Plaats
Nederland 1 1 0 5 38 1
Frankrijk 1 1 0 3 22 2
Duitsland 1 1 0 1 10 3
Marokko 1 0 1 -1 -10 4
Italië 1 0 1 -3 -22 5
Suriname 1 0 1 -5 -38 6
                   
Uitslagen 2e ronde
  Nederland Italië Uitslag
Doublette 1 Frank Schepers Kees Koogje 5 Filiberto de Filippis Gianni Ghezzi 0 13 - 7
Doublette 2 Marco Zeitsen René Vreeswijk Antonio Giordano Mario de Filippis 13 - 7
Doublette 3 Martin Bakker Bart Scholten Ferdi Serra Mario Lobosco 13 - 2
Triplette 1 Wietse van Keulen Edward Vinke Joey van Doorn Giovanni Degortes Dino Naso Ambrosio Posadinu 13 - 8
Triplette 2 Tom van der Voort Jan Danen Gerald Danen Fernando Valletta Antonio Ruffin Fransman 13 - 12
  Frankrijk Marokko Uitslag
Doublette 1 Henry Calvetti Gérard Prunières 2 Najib el Arkoubi Mohammed Ben Azzouz 3 13 - 7
Doublette 2 Alain Michel Pierre Thèze-Lassus Lahcen Lamniai Mustapha Hartane 7 - 13
Doublette 3 Patrick Houdiarne Cédric Brancourt Mourad el Ansari Az-Eddine Bendouch 13 - 3
Triplette 1 Laurent Bonafé Yves Roussel Didier Ami Khalid el Yazidi Moulay Mansouri Ahmed el Abassi 3 - 13
Triplette 2 Bernard Bredow Yannick Kovac Stephane Belouard Mousa Agzoul Mustapha Ait Ali Essa Agzoul 3 - 13
  Duitsland Suriname Uitslag
Doublette 1 Alexander Streise Danny Griesberg 4 Max Tophoven Marcel Jong A Pin 1 12 - 13
Doublette 2 Daniel Schmitz Marco Schendel Ruud Thielsch Bouba Kane 13 - 8
Doublette 3 Marc May Marco Schumacher Joa Montero Alirio Gumbs 13 - 5
Triplette 1 Fabian Biesheuvel Souffiane Enrichi Daniel Bec Edith Pol Dennis Pol Iwan Gard 13 - 2
Triplette 2 Dennis Wagner Jimmy Berisha Marcell Kunz Emile Taanom Jerrill Bang A Foe André Abdoella 13 - 5
Stand na de 2e ronde
Land Gespeeld Gewonnen Verloren Partijsaldo Puntensaldo Plaats
Nederland 2 2 0 10 67 1
Frankrijk 2 1 1 2 12 3
Duitsland 2 2 0 4 41 2
Marokko 2 1 1 0 0 4
Italië 2 0 2 -8 -51 5
Suriname 2 0 2 -8 -69 6
                   
Uitslagen 3e ronde
  Nederland Marokko Uitslag
Doublette 1 Edward Vinke Kees Koogje 5 Najib el Arkoubi Mohammed Ben Azzouz 0 13 - 2
Doublette 2 Wietse van Keulen René Vreeswijk Mustapha Hartane Az-Eddine Bendouch 13 - 12
Doublette 3 Tom van der Voort Joey van Doorn Mourad el Ansari Lahcen Lamniai 13 - 2
Triplette 1 Frank Schepers Marco Zeitsen Martin Bakker Khalid el Yazidi Moulay Mansouri Ahmed el Abassi 13 - 8
Triplette 2 Mark Helffer Jan Danen Gerald Danen Mousa Agzoul Mustapha Ait Ali Essa Agzoul 13 - 10
  Frankrijk Duitsland Uitslag
Doublette 1 Bernard Bredow Cédric Brancourt 0 Danny Griesberg Fabian Biesheuvel 5 10 - 13
Doublette 2 Alain Michel Stephane Belouard Marc May Daniel Schmitz 6 - 13
Doublette 3 Laurent Bonafé Didier Ami Souffiane Enrichi Daniel Bec 7 - 13
Triplette 1 Patrick Houdiarne Pierre Thèze-Lassus Gérard Prunières Alexander Streise Jimmy Berisha Marcell Kunz 1 - 13
Triplette 2 Henry Calvetti Yves Roussel Fernand Huard Dennis Wagner Marco Schendel Marco Schumacher 6 - 13
  Italië Suriname Uitslag
Doublette 1 Giovanni Degortes Mario de Filippis 2 Alirio Gumbs Iwan Gard 3 11 - 13
Doublette 2 Dino Naso Antonio Ruffin Bouba Kane Ruud Thielsch 13 - 9
Doublette 3 Fernando Valletta Gianni Ghezzi Jerrill Bang A Foe Dennis Pol 13 - 8
Triplette 1 Antonio Giordano Mario Lobosco Fransman Max Tophoven Emile Taanom André Abdoella 6 - 13
Triplette 2 Ambrosio Posadinu Ferdi Serra Filiberto de Filippis Edith Pol Joa Montero Marcel Jong A Pin 5 - 13
Stand na de 3e ronde
Land Gespeeld Gewonnen Verloren Partijsaldo Puntensaldo Plaats
Nederland 3 3 0 15 98 1
Frankrijk 3 1 2 -3 -23 3
Duitsland 3 3 0 9 76 2
Marokko 3 1 2 -5 -31 4
Italië 3 0 3 -9 -59 6
Suriname 3 1 2 -7 -61 5
                   
Uitslagen 4e ronde
  Nederland Duitsland Uitslag
Doublette 1 Edward Vinke Martin Bakker 2 Danny Griesberg Fabian Biesheuvel 3 6 - 13
Doublette 2 Wietse van Keulen Marco Zeitsen Marc May Daniel Schmitz 13 - 6
Doublette 3 Frank Schepers Bart Scholten Souffiane Enrichi Daniel Bec 8 - 13
Triplette 1 Tom van der Voort Kees Koogje Joey van Doorn Alexander Streise Jimmy Berisha Marcell Kunz 13 - 7
Triplette 2 Mark Helffer Jan Danen Gerald Danen Dennis Wagner Marco Schendel Marco Schumacher 8 - 13
  Frankrijk Suriname Uitslag
Doublette 1 Patrick Houdiarne Gérard Prunières 3 Alirio Gumbs Iwan Gard 2 11 - 13
Doublette 2 Henry Calvetti Cédric Brancourt Bouba Kane Ruud Thielsch 13 - 8
Doublette 3 Bernard Bredow Stephane Belouard Jerrill Bang A Foe Dennis Pol 13 - 11
Triplette 1 Laurent Bonafé Yannick Kovac Didier Ami Max Tophoven Emile Taanom André Abdoella 2 - 13
Triplette 2 Yves Roussel Pierre Thèze-Lassus Fernand Huard Edith Pol Joa Montero Marcel Jong A Pin 13 - 6
  Italië Marokko Uitslag
Doublette 1 Ambrosio Posadinu Mario de Filippis 3 Khalid el Yazidi Moulay Mansouri 2 8 - 13
Doublette 2 Filiberto de Filippis Fransman Ahmed el Abassi Mustapha Ait Ali 13 - 4
Doublette 3 Giovanni Degortes Ferdi Serra Mustapha Hartane Lahcen Lamniai 13 - 3
Triplette 1 Dino Naso Antonio Ruffin Mario Lobosco Essa Agzoul Mourad el Ansari Az-Eddine Bendouch 8 - 13
Triplette 2 Fernando Valletta Antonio Giordano Gianni Ghezzi Mohammed Ben Azzouz Najib el Arkoubi Mousa Agzoul 13 - 11
Stand na de 4e ronde
Land Gespeeld Gewonnen Verloren Partijsaldo Puntensaldo Plaats
Nederland 4 3 1 14 94 2
Frankrijk 4 2 2 -2 -22 3
Duitsland 4 4 0 10 80 1
Marokko 4 1 3 -6 -42 4
Italië 4 1 3 -8 -48 5
Suriname 4 1 3 -8 -62 6
                   
Uitslagen 5e ronde
  Nederland Frankrijk Uitslag
Doublette 1 René Vreeswijk Edward Vinke 3 Alain Michel Fernand Huard 2 13 - 8
Doublette 2 Bart Scholten Kees Koogje Laurent Bonafé Gérard Prunières 13 - 4
Doublette 3 Tom van der Voort Martin Bakker Yannick Kovac Didier Ami 13 - 0
Triplette 1 Frank Schepers Joey van Doorn Marco Zeitsen Patrick Houdiarne Bernard Bredow Yves Roussel 10 - 13
Triplette 2 Mark Helffer Jan Danen Gerald Danen Henry Calvetti Pierre Thèze-Lassus Cédric Brancourt 8 - 13
  Duitsland Italië Uitslag
Doublette 1 Alexander Streise Marc May 5 Dino Naso Gianni Ghezzi 0 13 - 11
Doublette 2 Danny Griesberg Fabian Biesheuvel Mario de Filippis Ferdi Serra 13 - 3
Doublette 3 Souffiane Enrichi Daniel Bec Mario Lobosco Ambrosio Posadinu 13 - 0
Triplette 1 Daniel Schmitz Jimmy Berisha Marcell Kunz Giovanni Degortes Antonio Ruffin Antonio Giordano 13 - 5
Triplette 2 Dennis Wagner Marco Schendel Marco Schumacher Fernando Valletta Filiberto de Filippis Fransman 13 - 8
  Marokko Suriname Uitslag
Doublette 1 Essa Agzoul Mousa Agzoul 4 Alirio Gumbs Iwan Gard 1 13 - 9
Doublette 2 Moulay Mansouri Khalid el Yazidi Bouba Kane Ruud Thielsch 13 - 3
Doublette 3 Mustapha Ait Ali Mourad el Ansari Jerrill Bang A Foe Dennis Pol 13 - 6
Triplette 1 Mustapha Hartane Najib el Arkoubi Mohammed Ben Azzouz Max Tophoven Emile Taanom André Abdoella 13 - 8
Triplette 2 Az-Eddine Bendouch Lahcen Lamniai Ahmed el Abassi Edith Pol Joa Montero Marcel Jong A Pin 10 - 13
Stand na de 5e ronde
Land Gespeeld Gewonnen Verloren Partijsaldo Puntensaldo Plaats
Nederland 5 4 1 15 113 2
Frankrijk 5 2 3 -3 -41 4
Duitsland 5 5 0 15 118 1
Marokko 5 2 3 -3 -19 3
Italië 5 1 4 -13 -86 6
Suriname 5 1 4 -11 -85 5

Individuele uitslagen per land
  Duitsland Ronde Gesp. Winst Saldo
  1 2 3 4 5
1 Daniel Bec 6 11 6 5 13 5 5 41
2 Dennis Wagner 6 8 7 5 5 5 5 31
3 Marco Schendel 6 5 7 5 5 5 5 28
4 Souffiane Enrichi -4 11 6 5 13 5 4 31
5 Jimmy Berisha 6 8 12 -6 8 5 4 28
6 Fabian Biesheuvel -4 11 3 7 10 5 4 27
7 Danny Griesberg 6 -1 3 7 10 5 4 25
8 Marco Schumacher -4 8 7 5 5 5 4 21
9 Daniel Schmitz 6 5 7 -7 8 5 4 19
10 Marc May 6 8 7 -7 2 5 4 16
11 Marcell Kunz -4 8 12 -6 8 5 3 18
12 Alexander Streise -4 -1 12 -6 2 5 2 3
  Nederland Ronde Gesp. Winst Saldo
  1 2 3 4 5
1 Kees Koogje 3 6 11 6 9 5 5 35
2 Tom van der Voort 2 1 11 6 13 5 5 33
3 René Vreeswijk 12 6 11 0 5 4 4 24
4 Wietse van Keulen 2 5 11 7 0 4 4 15
5 Martin Bakker 12 11 5 -7 13 5 4 34
6 Marco Zeitsen 12 6 5 7 -3 5 4 27
7 Edward Vinke 11 5 11 -7 5 5 4 25
8 Joey van Doorn 3 5 11 6 -3 5 4 22
9 Bart Scholten 11 11 0 -5 9 4 3 26
10 Jan Danen 10 1 3 -5 -5 5 3 4
Gerald Danen 10 1 3 -5 -5 5 3 4
12 Mark Helffer 10 0 3 -5 -5 4 2 3
Frank Schepers 0 6 5 -5 -3 4 2 3
  Marokko Ronde Gesp. Winst Saldo
  1 2 3 4 5
1 Khalid el Yazidi 4 10 -5 5 10 5 4 24
Moulay Mansouri 4 10 -5 5 10 5 4 24
3 Essa Agzoul -6 10 -3 5 4 5 3 10
4 Mousa Agzoul -6 10 -3 -2 4 5 2 3
5 Mustapha Ait Ali -6 10 -3 -9 7 5 2 -1
6 Ahmed el Abassi 4 10 -5 -9 -3 5 2 -3
7 Mustapha Hartane -6 6 -11 -10 5 5 2 -6
8 Mohammed Ben Azzouz 4 -6 -11 -2 5 5 2 -10
Najib el Arkoubi 4 -6 -11 -2 5 5 2 -10
10 Mourad el Ansari -6 -10 -11 5 7 5 2 -15
Az-Eddine Bendouch -6 -10 -11 5 -3 5 1 -15
12 Lahcen Lamniai -6 6 -11 -10 -3 5 1 -24
  Frankrijk Ronde Gesp. Winst Saldo
  1 2 3 4 5
1 Cédric Brancourt 9 10 -3 5 5 5 4 26
2 Henry Calvetti 4 6 -7 5 5 5 4 13
3 Patrick Houdiarne 13 10 -12 -2 3 5 3 12
4 Yves Roussel 9 -10 -7 7 3 5 3 2
5 Bernard Bredow 9 -10 -3 2 3 5 3 1
6 Pierre Thèze-Lassus 4 -6 -12 7 5 5 3 -2
7 Fernand Huard 7 0 -7 7 -5 4 2 2
8 Alain Michel 7 -6 -7 0 -5 4 1 -11
9 Yannick Kovac 13 -10 0 -11 -13 4 1 -21
10 Stephane Belouard -11 -10 -7 2 0 4 1 -26
11 Gérard Prunières -11 6 -12 -2 -9 5 1 -28
12 Didier Ami 0 -10 -6 -11 -13 4 0 -40
13 Laurent Bonafé -11 -10 -6 -11 -9 5 0 -47
  Suriname Ronde Gesp. Winst Saldo
  1 2 3 4 5
1 Max Tophoven -12 1 7 11 -5 5 3 2
2 Marcel Jong A Pin -10 1 8 -7 3 5 3 -5
3 André Abdoella -11 -8 7 11 -5 5 2 -6
4 Joa Montero -3 -8 8 -7 3 5 2 -7
Emile Taanom -12 -8 7 11 -5 5 2 -7
6 Edith Pol -2 -11 8 -7 3 5 2 -9
7 Alirio Gumbs -3 -8 2 2 -4 5 2 -11
8 Iwan Gard -2 -11 2 2 -4 5 2 -13
9 Jerrill Bang A Foe -10 -8 -5 -2 -7 5 0 -32
10 Bouba Kane -10 -5 -4 -5 -10 5 0 -34
11 Dennis Pol -11 -11 -5 -2 -7 5 0 -36
Ruud Thielsch -12 -5 -4 -5 -10 5 0 -36
  Italië Ronde Gesp. Winst Saldo
  1 2 3 4 5
1 Dino Naso 11 -5 4 -5 -2 5 2 3
2 Antonio Ruffin 11 -1 4 -5 -8 5 2 1
Filiberto de Filippis 11 -6 -8 9 -5 5 2 1
4 Gianni Ghezzi -4 -6 5 2 -2 5 2 -5
5 Fernando Valletta -7 -1 5 2 -5 5 2 -6
6 Giovanni Degortes -9 -5 -2 10 -8 5 1 -14
7 Ferdi Serra -13 -11 -8 10 -10 5 1 -32
Antonio Giordano -13 -6 -7 2 -8 5 1 -32
9 Mario de Filippis -7 -6 -2 -5 -10 5 0 -30
10 Ambrosio Posadinu -9 -5 -8 -5 -13 5 0 -40
Mario Lobosco -4 -11 -7 -5 -13 5 0 -40

Individuele uitslagen totaal
Plaats Naam Land Gespeeld Winst Saldo
1 Daniel Bec Duitsland 5 5 41
2 Kees Koogje Nederland 5 5 35
3 Tom van der Voort Nederland 5 5 33
4 Dennis Wagner Duitsland 5 5 31
5 Marco Schendel Duitsland 5 5 28
6 René Vreeswijk Nederland 4 4 24
7 Wietse van Keulen Nederland 4 4 15
8 Martin Bakker Nederland 5 4 34
9 Souffiane Enrichi Duitsland 5 4 31
10 Jimmy Berisha Duitsland 5 4 28
11 Marco Zeitsen Nederland 5 4 27
Fabian Biesheuvel Duitsland 5 4 27
13 Cédric Brancourt Frankrijk 5 4 26
14 Edward Vinke Nederland 5 4 25
Danny Griesberg Duitsland 5 4 25
16 Khalid el Yazidi Marokko 5 4 24
Moulay Mansouri Marokko 5 4 24
18 Joey van Doorn Nederland 5 4 22
19 Marco Schumacher Duitsland 5 4 21
20 Daniel Schmitz Duitsland 5 4 19
21 Marc May Duitsland 5 4 16
22 Henry Calvetti Frankrijk 5 4 13
23 Bart Scholten Nederland 4 3 26
24 Marcell Kunz Duitsland 5 3 18
25 Patrick Houdiarne Frankrijk 5 3 12
26 Essa Agzoul Marokko 5 3 10
27 Jan Danen Nederland 5 3 4
Gerald Danen Nederland 5 3 4
29 Max Tophoven Suriname 5 3 2
Yves Roussel Frankrijk 5 3 2
31 Bernard Bredow Frankrijk 5 3 1
32 Pierre Thèze-Lassus Frankrijk 5 3 -2
33 Marcel Jong A Pin Suriname 5 3 -5
34 Mark Helffer Nederland 4 2 3
Frank Schepers Nederland 4 2 3
36 Fernand Huard Frankrijk 4 2 2
37 Dino Naso Italië 5 2 3
Mousa Agzoul Marokko 5 2 3
Alexander Streise Duitsland 5 2 3
40 Antonio Ruffin Italië 5 2 1
Filiberto de Filippis Italië 5 2 1
42 Mustapha Ait Ali Marokko 5 2 -1
43 Ahmed el Abassi Marokko 5 2 -3
44 Gianni Ghezzi Italië 5 2 -5
45 André Abdoella Suriname 5 2 -6
Fernando Valletta Italië 5 2 -6
Mustapha Hartane Marokko 5 2 -6
48 Joa Montero Suriname 5 2 -7
Emile Taanom Suriname 5 2 -7
50 Edith Pol Suriname 5 2 -9
51 Mohammed Ben Azzouz Marokko 5 2 -10
Najib el Arkoubi Marokko 5 2 -10
53 Alirio Gumbs Suriname 5 2 -11
54 Iwan Gard Suriname 5 2 -13
55 Mourad el Ansari Marokko 5 2 -15
56 Alain Michel Frankrijk 4 1 -11
57 Yannick Kovac Frankrijk 4 1 -21
58 Stephane Belouard Frankrijk 4 1 -26
59 Fransman Italië 5 1 -13
60 Giovanni Degortes Italië 5